Zamknij

Kierunek: Noc: międzynarodowy serial Netflixa, w którym jedną z głównych ról gra Polak

Roksana Orlicka
01.05.2020 19:06
Kierunek noc nowy serial Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix zapowiada serial, który może być kolejnym hitem. Mowa o produkcji "Kierunek: Noc". Co ciekawe, jedną z głównych ról w serialu otrzymał Polak. O czym będzie opowiadać "Kierunek: noc" i kiedy premiera? Zdradzamy szczegóły.

Netflix zdradza datę premiery nowego serialu, który może się spodobać wielu widzom. O czym opowiada produkcja "Kierunek: Noc" i kto w niej występuje? Poniżej zdradzamy szczegóły nowego serialu Netflixa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Netflix: zapowiedź serialu "Kierunek: Noc" z polskim aktorem

"Kierunek: Noc" to serial, który jest inspirowany książką "Starość Aksolotla" autorstwa Jacka Dukaja. Autor jest producentem wykonawczym serialu, wspiera go Tomasz Bagiński. O czym opowiada serial?

Historia rozpoczyna się od katastrofy spowodowanej zjawiskiem słonecznym, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko, co spotka na swojej drodze. Akcja rozgrywa się w samolocie i przedstawia pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli. Samolot obiera kurs na zachód, by szukać schronienia w mroku. Na pokładzie znajdują się przedstawiciele różnych środowisk, często mówiący różnymi językami. Każdy z nich chce przetrwać.

W serialu zobaczymy międzynarodową obsadę, aktorów z Polski, Belgii, Francji, Włoch, Rosji czy Turcji. W produkcji "Kierunek: Noc" występują: Ksawery Szlenkier, Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo i Mehmet Kurtulus.

Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź serialu:

Premiera jest zapowiedziana na 1 maja 2020 roku.

Zobacz także: HBO Max: J.J.Abrams stworzy trzy seriale, w tym spin-off "Lśnienia" Stanleya Kubricka

Zagłosuj

Obejrzysz serial "Kierunek: Noc"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO