Zamknij

Killing Eve: polski wątek pojawi się w 3. sezonie serialu HBO

Roksana Orlicka
07.04.2020 16:21
Killing Eve polski wątek w 3. sezonie serialu HBO GO
fot. Instagram/@killingeve

"Killing Eve" to serial znany również jako "Obsesja Eve" z Sandrą Oh, Jodie Comer czy Fioną Shaw. Wiemy już, że w 3. sezonie produkcji HBO pojawi się polski wątek. Czego możemy się spodziewać?

Killing Eve: polski wątek pojawi w 3. sezonie serialu HBO. Jeśli szukacie nowego serialu do oglądania, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na "Killing Eve", czyli "Obsesję Eve". Produkcja znajduje się na HBO GO. Wiadomo też, że w 3. sezonie serialu pojawi się polski wątek. Zdradzamy, czego będzie dotyczył.

Zobacz także: Przyjaciele: jak obecnie wygląda serialowa Janice, czyli Maggie Wheeler? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Killing Eve: pojawi się polski wątek w 3. sezonie serialu HBO

Serial "Killing Eve" cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż zyskuje nowych widzów. Niedługo na HBO GO zaczną trafiać nowe odcinki. Pojawiły się już pierwsze zapowiedzi 3. sezonu serialu "Killing Eve". Wiadomo już, że znajdzie się w nim polski wątek.

Jeden z bohaterów serialu, Niko, przyleci do Polski. Przypominamy, że serialowy bohater jest Polakiem. W krótkiej zapowiedzi możemy zobaczyć, jak Niko przemierza Polskę w samochodzie z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Mężczyzna rozwozi chleb po wioskach. Co ciekawe, fani zwrócili uwagę, że w zapowiedzi zostały ujęte jedynie polskie wioski, co może utrwalać negatywny obraz Polski jako mało rozwiniętego kraju. 

Poniżej można zobaczyć zapowiedź:

Przypominamy, że 3. sezon serialu "Killing Eve" będzie miał premierę 13 kwietnia 2020 roku. W kolejnej części zobaczymy nowe twarze. Do obsady "Killing Eve" dołączyli m.in. Gemma Whelan, Camille Cottin, Redja Bjelac czy Harriet Walter.

Zobacz także: Dom z papieru: 10 ciekawostek, które musisz znać. Co warto wiedzieć o serialu?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon serialu "Obsesja Eve"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/RO