Zamknij

Klan: Anna Powierza opowiedziała o warunkach pracy na planie: "Nie robiono testów na koronawirusa"

18.06.2020 12:32
Klan: Anna Powierza opowiedziała o warunkach pracy na planie: "Nie robiono testów na koronawirusa"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Powierza wróciła na plan serialu "Klan". Aktorka w rozmowie z "Faktem" opowiedziała, jak w dobie pandemii wygląda praca w serialu. Serialowa Czesia ubolewa nad tym, że aktorom nie zostały zrobione testy na koronawirusa.

Klan: Anna Powierza opowiedziała o warunkach pracy na planie

Anna Powierza ucieszyła się z powrotu na plan "Klanu", jednak jak zwierzyła się w rozmowie z "Faktem", aktorom nie zostały wykonane testy na koronawirusa ze względu na oszczędności. Aktorzy sami muszą kontrolować swoje zdrowie.

 "Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan – ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że się źle czujemy" - mówi aktorka w rozmowie z "Faktem".

Klan: Dystans między aktorami

Oczywiście nie oznacza to jednak, że na planie brakuje maseczek czy płynu do dezynfekcji, wręcz przeciwnie, aktorzy mogą na nie liczyć. Anna Powierza ubolewa jednak nad dystansem, nawet podczas kręcenia scen. "Nie mogę teraz zbliżać się do swojej serialowej nastoletniej córki, co jest trudne, bo Czesia jest troskliwą matką. Zawsze całowałam ją w scenach na przywitanie czy przytulałam, a teraz zachowujemy dystans" - podkreśla serialowa Czesia.

Mimo wszystko Anna Powierza cieszy się, że wróciła do pracy. Aktorka niedawno narzekała na swoje finanse. Gdy dowiedziała się o powrocie na plan, poczuła wielką ulgę.

"To wielka ulga i kamień z serca. W tym miesiącu nie będę się musiała wreszcie się martwić o rachunki. W końcu będę mogła spokojnie będę zasypiać i czuć spokój psychiczny" - mówiła serialowa Czesia w rozmowie z "Faktem".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl