Zamknij

Klan: bohater Andrzeja Strzeleckiego nie umrze? Twórcy serialu nie chcą żałoby

24.07.2020 14:43
Andrzej Strzelecki
fot. Jacek Dominski/East News

Nagła śmierć Andrzeja Strzeleckiego oznacza wielkie zmiany w serialu "Klan". Jak donosi polska prasa - jego bohater nie zostanie uśmiercony. Jaki jest tego powód?

Klan: bohater Andrzeja Strzeleckiego nie umrze? "Klan" to jeden z najbardziej popularnych polskich seriali, jest emitowany od 1997 roku. Ostatnio podano smutną wiadomość o śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Wybitny aktor wcielał się w uroczego doktora Tadeusza. Wiele wskazuje na to, że jego postać nie zostanie uśmiercona. Jak podaje "Fakt" - twórcy serialu nie chcą żałoby w rodzinie Lubiczów.

Zobacz także: Niania: kultowy serial wróci na antenę? Zdjęcie Agnieszki Dygant daje do myślenia 

Klan: bohater Andrzeja Strzeleckiego nie umrze?

Andrzej Strzelecki odszedł po krótkiej walce z nowotworem. Ceniony aktor przegrał walkę z chorobą i zmarł 17 lipca 2020 roku. Strzelecki od lat pojawiał się w serialu "Klan". Fani polskiej telenoweli założyli, że lubiana przez widzów postać zostanie uśmiercona. Okazuje się, że twórcy "Klanu" nie mają takich planów. Jak donosi spidersweb.pl, powołując się na "Fakt" - nie chcą oni wprowadzać do serialu żałoby.

Podobno scenarzyści mają tak rozpisać fabułę, by postać doktora Tadeusza Koziełły- Kozłowskiego wciąż pojawiała się w serialu.

Wymyślono, że bohaterowie będą o nim mówić, tak jakby żył i nic się nie stało. Nie chcemy na razie żałoby u Lubiczów. Ten schemat się sprawdza i tym razem też go zastosujemy. Tym bardziej że Andrzej zdążył nagrać kilka scen do jesiennych odcinków, a jego śmierć spadła na nas jak grom z jasnego nieba i trudno nam o tym mówić - powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji.

Natomiast telemagazyn.pl przypomina, że nie będzie to pierwsza taka sytuacja w "Klanie". Już wcześniej w taki sposób poprowadzono fabułę, gdy zmarła serialowa ciocia Stasia, czyli Kazimiera Utrata.

Nowe odcinki "Klanu" pojawią się ponownie w telewizji jesienią 2020 roku.

Zobacz także: BrzydUla 2: Jacek Braciak nie wraca do serialu. Zastąpi go znany muzyk 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Spidersweb.pl/Fakt