Zamknij

"Klan": kolejna śmierć w serialu. Znana aktorka pożegnała się z produkcją

16.10.2020 14:28
Aleksandra Woźniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Klan" to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich telenoweli. Jest emitowana od 1997 roku. Niestety obsada cały czas się uszczupla - tym razem z produkcji odeszła Aleksandra Woźniak. Kiedy oglądać nowe odcinki?

"Klan": kolejna śmierć w serialu. Aleksandra Woźniak pożegnała się z produkcją. "Klan" to jedna z pierwszych i wciąż najpopularniejszych polskich telenoweli. Niestety z każdym rokiem zmniejsza się obsada serialu. Tym razem z produkcją pożegnała się aktorka znana z "13 posterunku". Co dalej z jej postacią?

Zobacz także: Dorota Naruszewicz w seksownej sesji. Zapomniana gwiazda "Klanu" pokazała nagie zdjęcie 

"Klan": kolejna śmierć w serialu. Aleksandra Woźniak pożegnała się z produkcją

Z "Klanem" pożegnała się Aleksandra Woźniak, aktorka znana szerszej publiczności z roli Kasi w serialu "13 posterunek". W "Klanie" wcielała się ona w Zytę Chojnicką. Jak podaje telemagazyn.pl - scenarzyści postanowili uśmiercić tą postać. Widzowie nie zobaczyli momentu śmierci bohaterki. O jej odejściu poinformowała policja, która przyszła do Michała. 

Warto wspomnieć, że Aleksandra Woźniak oświadczyła, że zamierza zakończyć karierę aktorską na rzecz psychologii. Ostatni odcinek z jej udziałem został wyemitowany 14 października 2020 roku

"Klan": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Klan" można oglądać niezmiennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 na antenie TVP1. TVP Seriale emituje także serial od pierwszych odcinków w godzinach porannych.

Zobacz także: Klan: co się stanie z postacią graną przez Andrzeja Strzeleckiego? 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl