Zamknij

"Klangor", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

21.04.2021 12:39
Klangor
fot. Jarosław Sosinski/Materiały prasowe Canal Plus

Czy będzie 2. sezon serialu "Klangor" na Canal Plus? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Klangor" pojawi się na Canal Plus, można znaleźć poniżej. 

"Klangor" na Canal Plus, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Canal Plus przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Klangor"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Ginny & Georgia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Klangor", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Canal Plus?

"Klangor" to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Miał premierę 26 marca 2021 roku. W serialu ginie Gabi, córka Rafała i Magdy Wejmanów. Jej zaginięcie jest początkiem problemów w rodzinie. Rafał postanawia odnaleźć córkę na własną rękę.

W serialu "Klangor" występują: Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Witkowski, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Aleksandra Popławska, Katarzyna Gałązka czy Matylda Giegżno.

1. sezon serialu "Klangor" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Jest to wielce prawdopodobne, jednak na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia.

"Klangor", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Canal Plus na ten moment nie potwierdza, że "Klangor" doczeka się 2. sezonu. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Żywioły Saszy - Ogień" - o czym jest nowy serial i gdzie go oglądać? [OBSADA, FABUŁA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl