Zamknij

"Klangor" za darmo przez tydzień. Zobacz nowy serial Canal+ bez opłat

02.04.2021 10:38
Klangor - Arkadiusz Jakubik - kadr z serialu Canal+
fot. Jarosław Sosiński/CANAL+

"Klangor" to nowy serial Canal+. Pierwszy odcinek produkcji z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej będzie można obejrzeć całkowicie za darmo do 9 kwietnia 2021 roku.

Na Canal+ 26 marca 2021 roku zadebiutował pierwszy odcinek serialu "Klangor". Będzie można obejrzeć go przez tydzień całkowicie za darmo.

"Klangor" za darmo na Canal+ - jak obejrzeć serial bez opłat?

Pierwszy odcinek produkcji z Arkadiuszem Jakubikiem, Mają Ostaszewską, Katarzyną Gałązką, Matyldą Giegżno i Maciejem Musiałem w rolach głównych cieszy się bardzo dużym uznaniem widzów i krytyków. Trzymająca w napięciu historia opowiada o zaginięciu córki głównego bohatera.

Jak podaje Filmweb, od 2 kwietnia 2021 roku otwarcie serialu "Klangor" jest dostępne dla wszystkich bez żadnych ograniczeń. Produkcję można obejrzeć za darmo bez logowania na canalplus.com w ramach otwartego okna Canal+. Tego typu promocja ma zachęcić widzów do wciągnięcia się w fabułę serialu "Klangor" i wykupienie dostępu do pozostałych odcinków.

"Klangor" - o czym jest serial Canal+?

W dramacie z elementami kryminału reżyserowanym przez Kacpra Wysockiego poznajemy historię psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik), który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swoją zaginioną w niewyjaśnionych okolicznościach córkę (Matylda Giegżno). Dramat psychologa więziennego pogłębia dodatkowo napięta relacja z najbliższą rodziną (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka). Szybko wychodzi na jaw, że sprawa nie jest zwyczajnym zaginięciem, a wokół niej narasta zmowa milczenia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Klangor" - kiedy premiera kolejnego odcinka?

Drugi odcinek serialu "Klangor" zadebiutuje 2 kwietnia 2021 roku. Kolejne części trzymającej w napięciu historii będą ukazywać się co piątek na Canal+ Premium i Cana+ Online - nowej platformie VOD oferującej dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali.

RadioZET.pl/Filmweb
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET