Zamknij

"Komisarz Alex": z serialu odejdą odtwórcy głównych ról? Jakie będą losy produkcji?

04.12.2020 12:28
Obsada serialu Komisarz Alex
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

'Komisarz Alex" to popularny serial Telewizji Polskiej, który jest emitowany od 2012 roku. Z produkcji odejdą odtwórcy głównych ról, czyli Magdalena Walach i Krystian Wieczorek? Zdradzamy, co wiemy.

"Komisarz Alex": z serialu odejdą Krystian Wieczorek i Magdalena Walach? W jednej z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej szykuje się prawdziwa rewolucja? Jak donosi Onet - z produkcji mają odejść odtwórcy głównych ról. Jaki jest tego powód? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: TVP pokazała zwiastun serialu "Osiecka". Premiera jeszcze w grudniu [WIDEO]

"Komisarz Alex": z serialu odejdą Krystian Wieczorek i Magdalena Walach?

"Komisarz Alex" to jeden z flagowych seriali Telewizji Polskiej. Jak podaje Onet, powołując się na portal pudelek.pl, z serialu mogą odejść największe gwiazdy. Mowa o Krystianie Wieczorku i Magdalenie Walach. Aktorska para to najbardziej rozpoznawalne twarze "Komisarza Alexa". Ich brak w obsadzie byłby potężnym ciosem dla fanów polskiej produkcji.

Jak podaje Onet - Telewizja Polska nie komentuje sprawy. Przypominamy, że z roli w serialu zrezygnowali już Jakub Wesołowski (jego bohater zmarł w strzelaninie) oraz Antoni Pawlicki (jego bohater wyjechał za granicę). Jaki los spotka Wieczorka i Walach?

Osoba z otoczenia gwiazdora "M jak miłość" odpowiada wymijająco, że żaden aktor nie jest na stałe przypisany do produkcji. Natomiast menedżerka Magdaleny Walach, Monika Stępień, zdradziła, że los jej bohaterki nie jest jeszcze znany.

Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było. To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak wygląda przyszłość serialowej Lucyny w kolejnych odcinkach - można przeczytać wypowiedź Moniki Stępień na Onecie.

Na oficjalne informacje przyjdzie jeszcze poczekać. 

"Komisarz Alex": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Komisarz Alex" jest emitowany na antenie TVP od ośmiu lat. Twórcy serialu spotkali się z przeszkodami związanymi z pandemią koronawirusa. Nowe odcinki mają powstać, gdy sytuacja w kraju nieco się uspokoi. Na ten moment można trafić na TVP 1 na powtórki serialu.

Zobacz także: Łukasz Płoszajski w żałobie. Zmarł jego ojciec. "Zawsze byłem z Ciebie dumny" 

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Onet.pl