Zamknij

"Komisarz Mama": Marcin Bosak dołączył do obsady. W kogo się wcieli?

05.10.2021 10:49
"Komisarz Mama": Marcin Bosak dołączył do obsady. W kogo się wcieli?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

"Komisarz Mama" powróci z 3. sezonem, a w nim poznamy nowych bohaterów. Do obsady popularnego serialu dołączyli właśnie Marcin Bosak i Patricia Kazadi. Co wiemy o ich rolach?

"Komisarz Mama" to popularny serial Telewizji Polsat, traktujący o perypetiach charyzmatycznej komisarz Matejko, która po latach przerwy wraca do pracy w policji. Serial cieszył się dotąd sporą popularnością, zatem nic dziwnego, że włodarze stacji podjęli decyzję o realizacji kolejnej serii. Co więcej, w nadchodzących odcinkach na ekranie zawitają kolejne gwiazdy polskiego show-biznesu.

"Komisarz Mama 3" powstanie. Marcin Bosak i Patricia Kazadi w obsadzie

Zdjęcia do 3. sezonu "Komisarz Mama" ruszyły 20 września 2021 roku, a szeregi obsady zasilili Marcin Bosak i Patricia Kazadi. Bosak wcieli się w rolę Adama Żeromskiego - brata podkomisarza Piotra. O roli Patricii Kazadi wiemy niestety niewiele. Ujawniono jedynie, że celebrytka pojawi się w jednym z nadchodzących odcinków

W swoich dotychczasowych rolach powrócą Paulina Chruściel jako Maria Matejko, Anna Dereszowska jako Patrycja Madalińska, Krystian Wieczorek jako mąż Marii, Wojciech Zieliński jako podkomisarz Piotr Żeromski, Paweł Ławrynowicz jako podkomisarz Krzysztof Dębski, Arkadiusz Smoleński jako starszy aspirant Jan Rybczyński, Anna Matysiak jako aspirant Roma Mazur oraz Hanna Śleszyńska w roli laborantki Aliny Żuk.

Producentem wykonawczym serialu jest Polot Media. Za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński, zaś scenariusz wyszedł spod ręki Olgi Kły. 3. sezon serialu "Komisarz Mama" liczył będzie łącznie 10 odcinków i zadebiutuje na antenie Polsatu w bliżej nieokreślonej przyszłości.

RadioZET.pl/Telewizja Polsat