Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Morderstwo zakonnicy [06.10]

24.09.2021 09:28
Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

„Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 14. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 14 – STRESZCZENIE 

Co wydarzy się w nowym odcinku serialu "Komisarz Mama"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. odcinek serialu "Komisarz Mama" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Streszczenie 14. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Ekipa Marii tym razem zajmuje się głośną sprawą zabójstwa zakonnicy. Policjanci przypuszczają, że za zbrodnie odpowiedzialna może być siostra Aleksandra. Stróże prawa muszą jednak rozwikłać, co było przyczyną dramatycznych zdarzeń.

Piotr jest zdania, że mordercą jest leśniczy, mieszkający niedaleko klasztoru. Śledztwo utrudnia matka przełożona, która sama była sędziną, zanim wstąpiła do zakonu.

Matejko ma kolejne dylematy w życiu prywatnym. Po upojnej nocy spędzonej z Andrzejem, na nowo zastanawia się, czy powinna wrócić do męża. Ten zaś informuje ją, że dostał pracę w Gdańsku i zamierza się przeprowadzić. Czy to definitywny koniec ich relacji?

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

14. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 6 października o 21.05 na antenie Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl