Zamknij

"Koszmar minionego lata": znamy datę premiery serialowej wersji kultowego horroru [FOTO]

12.08.2021 07:58
"Koszmar minionego lata": znamy datę premiery serialowej wersji kultowego horroru [FOTO]
fot. United Archives IFA The Film Archives 2017/ East News

"Koszmar minionego lata" powraca w formie serialu. Platforma Amazon Prime Video pokazała pierwsze zdjęcia promocyjne i ujawniła datę premiery. Horroromaniacy powinni być zadowoleni.

"Koszmar minionego lata" to film grozy z 1997 roku opowiadający o grupie nastolatków, którzy tuszują zabójstwo, a następnie jedno po drugim padają ofiarami tajemniczego mordercy. Platforma Amazon Prime Video zapowiedziała jakiś czas temu serialowy remake kultowego horroru, a teraz zaprezentowano pierwsze fotosy i datę premiery.

"Koszmar minionego lata": pierwsze zdjęcia promujące remake horroru

Materiały promocyjne wskazują, że czeka nas coś na kształt mroczniejszej i bardziej krwawej wersji "Pretty Little Liars", gdzie zamiast tajemniczego -A, młodych dręczyć będzie psychopatyczny morderca

Fabuła dotyczy losów grupki nastolatków, którzy wracając z balu powodują wypadek, w którym ginie nieznany im mężczyzna. Licealiści postanawiają zatuszować sprawę i udawać, że nic się nie wydarzyło. Rok później otrzymują jednak złowieszczą wiadomość I Know What You Did Last Summer (pol. Wiem, co zrobiliście minionego lata) i rozpoczyna się prawdziwy koszmar, który ujawni mroczne sekrety ich na pozór idealnego miasteczka. A także ich samych.

"Koszmar minionego lata": kiedy premiera serialu?

Funkcję zarówno showrunnerki jak i scenarzystki pełni Sara Goodman, mająca w swoim portfolio takie produkcje jak "Plotkara" i "Kaznodzieja". W obsadzie znaleźli się Madison Iseman, Bill Heck, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck i Brooke Bloom.

Pierwsze cztery odcinki serialu "Koszmar minionego lata" zadebiutują w bibliotece Prime Video już w piątek 15 października 2021 roku. Kolejne epizody ukazywać się będą co tydzień, a finał koszmaru ujrzy światło dzienne 12 listopada.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/TVLine.com