Zamknij

"Kozacka miłość": TVP zapowiada przerwę w emisji. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

09.06.2021 13:30
Kozacka miłość
fot. Materiały prasowe TVP

TVP zapowiada przerwę w emisji serialu "Kozacka miłość". Ukraiński serial cieszy się ogromną popularnością. Skąd zatem taka decyzja, by nie wyemitować nowych epizodów? Kiedy zobaczymy kolejne odcinki? Zdradzamy poniżej.

TVP zapowiada przerwę w emisji serialu "Kozacka miłość". Produkcja zniknie na jakiś czas z anteny TVP2. Na wstępie warto zaznaczyć, że jest to tymczasowa sytuacja, a powodem są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze będą emitowane w czasie antenowym "Kozackiej miłości".

Zobacz także: "Kozacka miłość" - odcinek 131 - STRESZCZENIE. Serafim znów więzi Gruszeńkę [11.06]

"Kozacka miłość": TVP zapowiada przerwę w emisji serialu

Telewizja Polska rozpocznie w piątek 11 czerwca transmisje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, dlatego letnią ramówkę TVP czeka ogromna rewolucja. Widzowie nie zobaczą swoich ulubionych seriali, zamiast tego zostaną wyemitowane mecze piłkarskie. Na całe szczęście - ta sytuacja potrwa około dwa tygodnie.

"Kozackiej miłości" nie zobaczymy w dniach 14 czerwca - 2 lipca 2021. Przypominamy, że "Kozacka miłość" to serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku na Ukrainie. Serial jest emitowany w Polsce od 2020 roku.

"Kozacka miłość": kiedy serial ponownie pojawi się na TVP?

Pierwszy odcinek "Kozackiej miłości" po przerwie zostanie wyemitowany 5 lipca 2021 roku o godzinie 18:45.

Zobacz także: "Ranczo": jak dziś wygląda córka serialowego Wargacza, czyli Marta Mazurek? Trudno ją poznać

RadioZET.pl