Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 106 - STRESZCZENIE. Marysia oskarżona o podpalenie szopy Lubaszy [05.05]

30.04.2021 08:00
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 106. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 106 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 106. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 106 – STRESZCZENIE

Streszczenie 106. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia zostaje oskarżona o podłożenie ognia pod szopę Lubaszy. Konstantyn i Stiepan rozpoczynają śledztwo w sprawie.

Nieoczekiwanie Pankow zwraca Anfisie prawa do zagarniętego wcześniej podstępem lokalu. Gdy Anfisa posądza go o ludzki odruch i dobroduszność, okazuje się, że to tylko dlatego, że mężczyzna dostał lepszą ofertę. Ma otrzymać dom czynszowy należący do Bułygi.

Ilja zauważa Nikołę na mieście w towarzystwie prostytutki. Próbuje wykorzystać tę wiedzę, by uświadomić Olgę, że mąż ją zdradza.

Koźma natomiast symuluje chorobę. W ten sposób pragnie pomóc w zażegnaniu konfliktu między Katją a jej przyjaciele Pietrowem. Czy plan się powiedzie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Plotkara": wiemy, kiedy zadebiutuje nowa odsłona serialu. Ujawniono też nagranie z planu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP