Zamknij

"Kozacka miłość" – odcinek 107 – STRESZCZENIE. Karczmarz dostrzega nieproszonego gościa [06.05]

04.05.2021 10:26
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 107. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 107 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 107. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odcinek 107 – STRESZCZENIE

Streszczenie 107. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia cieszy się, że wciąż wzbudza strach w mężu. Ma nadzieję, że Stiepan już zawsze będzie lękał się o życie Alony.

Koźma obiecuje Katji, że wreszcie opłaci wizyty studenta medycyny, który mógłby im pomóc. Karczmarz dostrzega nieproszonego gościa, przygarniętego do domu przez jego małżonkę. Ustińja w porę ostrzega Bułygę, nakazując mu ukryć się w innym miejscu na parę dni, żeby nie wzbudzać większych podejrzeń. 

Olga nie wierzy mężowi. Decyduje się wyjechać do własnej posiadłości.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Loki" powraca z nową zapowiedzią. Premiera serialu Marvela już wkrótce! [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP