Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 112 - STRESZCZENIE. Olga ratuje Ilję przed atakiem Fiodora [13.05]

11.05.2021 11:13
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 112. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 112 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 112. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 112 – STRESZCZENIE

Streszczenie 112. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Olga ma gorączkę i w majakach wzywa brata. Czuje, że Ilja znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie, więc chce mu pomóc. Ma rację – Fiodor rzeczywiście planował zamach na mężczyznę, ale działania Olgi skutecznie je pokrzyżowały. Mężczyzna jest wściekły. Wyrzuca też samemu sobie, że nie potrafi pomścić krzywd ukochanej.

Matka Stiepana nie umie zwalczyć zazdrości wobec nowej znajomej Tichona, z którą ten świetnie się dogaduje. Natomiast czarownik nie zgadza się pomóc Lubaszy w jej walce z Marysią. Co teraz zrobi kobieta?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Gwiazda "Opowieści podręcznej" w nowym serialu Apple TV+. O czym będzie "The Shining Girls"?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP