Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 113 - STRESZCZENIE. Pankow grozi Gruszeńce [14.05]

12.05.2021 12:08
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 113. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 113 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 113. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 113 – STRESZCZENIE

Streszczenie 113. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Pankow grozi Gruszeńce, czym mocno przeraża kobietę. Następnie jednak decyduje się ją przeprosić i zabrać do siebie do domu. Podczas zatrzymania przez policję, Fiodor doznaje obrażeń. W takim stanie trafia jednak do aresztu.

Koźma wraz z przyjaciółmi przenosi się z miasta do stanicy. Marysia zaś sprzecza się z czarownikiem. Chce odkupić swoje winy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Iza Miko zagrała w kultowym amerykańskim serialu. W kogo się wcieliła?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP