Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 128 - STRESZCZENIE. Olga powstrzymuje samosąd mieszkańców [08.06]

02.06.2021 10:40
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 128. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 128 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 128. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 128 – STRESZCZENIE

Streszczenie 128. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Serafim może stać się ofiarą samosądu mieszkańców miasteczka. Na szczęście odważna interwencja Olgi, powstrzymuje tłum, który zorganizował obławę.

Kozacy zabierają Gruszeńkę do Lubaszy, a Serafima odstawiają w ręce Gładysza. Uprowadzona dziewczyna jest w bardzo słabym stanie. Okazuje się, że bliskiej śmierci wnuczce, pomóc może jedynie dziadek. Serafim zostaje więc tymczasowo zwolniony z aresztu i oddany pod nadzór Stiepana, by pomógł schorowanej. Podczas oględzin, ku zaskoczeniu wszystkich, Gruszeńka wstawia się za Serafimem. Lubasza wyjawia wszystkim tajemnicę, że dziewczyna naprawdę jest wnuczką czarownika, o czym poinformowała ją na łożu śmierci matka chorej. Kozacy przyjmują te informacje do wiadomości i godzą się na opiekę mężczyzny.

W tym samym czasie obracają się jednak przeciwko Oldze. Zaczynają na głos wyrażać swoje niezadowolenie z niestosownego zachowania „wiecznie wtrącającej się w ich sprawy” kobiety. Ta postawa staje się też przyczyną kłótni małżeńskiej. Nikoła, nakręcony kąśliwymi uwagami kolegów, traci nad sobą panowanie i znieważa żonę. Kobieta jest przerażona i ucieka z domu. Długo błądzi po stepie, aż finalnie z wyczerpania aż pada na ziemię. Kobietę ratuje Stiepan, który akurat podróżował w miejscu jej upadku. Zabierając ją do matki do Ustiużyna. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Siły Kosmiczne". Będzie 2. sezon serialu Netflixa. Jest pierwsze zdjęcie z planu

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP