Zamknij

"Kozacka miłość" – odcinek 130 – STRESZCZENIE. Wszyscy szukają Stiepana [10.06]

07.06.2021 16:41
Kozacka miłość – kadr z serialu
fot. materialy prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 130. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 130 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 130. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 130 – STRESZCZENIE

Streszczenie 130. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła dołącza do poszukiwań Stiepana. Mężczyzna potrzebuje policzyć się z byłym policjantem.

Tymczasem Fiodor przyjeżdża do wioski wraz z rannym Konstantynem, aby ten przed śmiercią mógł jeszcze udzielić błogosławieństwa jego związkowi z Oksaną.

Do Kolewanowa dociera informacja o zaginięciu zboża, które zostało specjalnie wysłane do Petersburga na sprzedać. Kupiec automatycznie posądza Ilgę Rogożyna o kradzież. Jak mężczyzna zniesie kolejną kłótnię?

Serafim zaczyna za bardzo wczuwać się w rolę dziadka. Zabrania Gruszeńce wychodzić. Zamyka ją w domu, pod pretekstem ochrony przed „grzechem romantycznych pokus”. Zakazy nie powstrzymują jednak Fiodora, który musi się spotkać z dziewczyną. Mężczyzna zakrada się więc do domu czarownika.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Loki" najlepszym serialem Marvela? Pierwsze recenzje zapowiadają świetną rozrywkę

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP