Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 131 - STRESZCZENIE. Serafim znów więzi Gruszeńkę [11.06]

08.06.2021 10:45
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 131. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 131 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 131. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 131 – STRESZCZENIE

Streszczenie 131. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Olga znajduje schronienie u matki Stiepana. Gruszynowi bardzo zależy, by pomóc ocalić związek kobiety z NIkołą.

Serafim zaś znajduje nowe sposoby, by trzymać Gruszeńkę zdala od Fiedii. Wnuczka nie potrafi mu się jednak oprzeć, więc potajemnie spotyka się z mężczyzną.

Kolewanow tymczasem zaprasza do siebie Ilję. Na jego prośbę, to Alona zajmuje się gościem, gdy on sam znika na wiele godzin do adwokata Kuczniewa. Ten zaaranżowany przez mężczyznę wspólnie spędzony czas pozwala Rogożynie i Skorniakowej odbyć szczerą rozmowę, która pozwala im naprawić relację. Pod koniec mężczyzna nawet oświadcza się kobiecie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Serial o "Ojcu chrzestnym" z kolejną gwiazdą w obsadzie. Kogo zagra Matthew Goode?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP