Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 144 - STRESZCZENIE. Marysia jest śmiertelnie chora [21.07]

20.07.2021 12:46
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 144. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 144 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 144. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 144 – STRESZCZENIE

Streszczenie 144. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia, przerażona swoją chorobą, udaje się do lekarza. Doktor diagnozuje pacjentkę i stwierdza, że rzeczywiście z medycznego punktu widzenia na jej przypadłość nie ma lekarstwa. Stiepan, przerażony słowami lekarza, szuka pomocy u Serafima.

Kolewanow zatrzymuje się w zajeździe, aby opracować plan zemsty. Dochodzi też do romantycznego spotkania z Ustińsją.

Sofia krytykuje Alonę. Ma do niej żal, że zrezygnowała z miłości do Stiepana, zamiast walczyć o nią jak lwica. Tichon jednak udziela córce wsparcia. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Cannes 2021: "Titane" ze Złotą Palmą. Historyczne zwycięstwo Julii Ducournau i inne nagrody [LISTA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP