Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 146 - STRESZCZENIE. Kolewanow chce wzbudzić zazdrość Ilji [23.07]

22.07.2021 11:23
Kozacka miłość -  kadr z serialu
fot. materoały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 146. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 146­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 146. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 146 – STRESZCZENIE

Streszczenie 146. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Kolewanow wraz z Aloną docierają do Konstantynowa. Mężczyzna ma nadzieję, że przebywając w miasteczku, wzbudzi gniew zaślepionego zazdrością Ilji.

Fiodor dostaje pieniądze na ziarno. Zabiera je do stanicy. Oksana sugeruje Kozakom, że to właśnie on jest najlepszym kandydatem na stanowisko nowego atamana.

Timofiej próbuje natomiast przekonać Koźmę, by ten zrezygnował z wygód stanicy i wyjechał z miasteczka, by „poczuć wolność”.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Obama: Ku doskonalszej unii" - HBO pokazało zwiastun dokumentu o byłym prezydencie USA [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP