Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 147 - STRESZCZENIE. Alona chce rozwodu [26.07]

23.07.2021 11:40
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 147. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 147 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 147. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 147 – STRESZCZENIE

Streszczenie 147. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Alona zaczyna tracić cierpliwość do męża. Jest już tak poirytowana jego zachowaniem i wieczną zazdrością, że postanawia się z nim rozwieść.

Timofiej natomiast nakłania Koźmę do porzucenia życia w stanicy. Serafim zaś wypomina Marysi, że obiecała mu doprowadzić do opuszczenia miasta przez Nikołę, a ten wciąż urzęduje w okolicy.

Soroka wyjeżdża ze stanicy. Zatroskana Oksana przygotowuje mu na podróż zapas żywności. Na dnie worka z jedzeniem znajdują się pieniądze.

Gruszeńka udaje się do Ustiużyna, by zobaczyć się z Nikołą. Anfisa jej jednak stanowczo tego zabrania. Czy dziewczyna wymknie się nocą z domu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Rojst '97": córka Magdaleny Różczki zagrała w serialu Netflixa. W kogo się wcieliła?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP