Zamknij

"Kozacka miłość"- odcinek 148 - STRESZCZENIE. Oksana oskarża Timofieja o kradzież [27.07]

26.07.2021 10:24
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 148. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 148 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 148. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 148 – STRESZCZENIE

Streszczenie 148. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco: 

Oksana oskarża Timofieja o kradzież pieniędzy ze stanicy. Wierząc jej słowo, Kozacy pod osłoną nocy, wyruszają w pościg za złodziejem. W tym samym czasie Fiodor przejmuje od Soroki pieniądze. Następnie zwraca wolność mężczyźnie, równocześnie informując go, że cały proceder wpisany był w przebiegły plan Oksany.

Nikoła tymczasem ma pretensje do brata, że ten okazał przestępcy litość. Olga wstawia się jednak za Fiodorem. Tym samym podstęp Kolewanowa spęłza na niczym. Natomiast Ilja wraz z Aloną wybierają się do Ustiużyna.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Stranger Things" doczeka się spin-offa? Pojawiły się ciekawe przecieki

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP