Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 149 - STRESZCZENIE. Siemion ma wyrzuty sumienia [28.07]

26.07.2021 13:55
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 149. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 149 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 149. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 149 – STRESZCZENIE

Streszczenie 149. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Fiodor zostaje wybrany nowym atamanem. Rozważa jednak odrzucenie propozycji objęcia tego stanowiska. Kozacy jednak tak usilnie go namawiają, że mężczyzna w końcu się zgadza.

Olga jest zaniepokojona uczuciami, które budzi w niej pojawienie się w miasteczku Sotnika. Z ulgą opuszcza więc stanicę u boku męża.

Koźma natomiast nie ustaje w poszukiwaniach Timofieja. Nie przejmuje się nawet tym, że szaleniec, posługując się jego dokumentami, wciąż umyka obławie. W tym samym czasie Siemion, walcząc z własnymi wyrzutami sumienia, wraca do domu Tichona. Zabiera ze sobą ukradzione pieniądze.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Laleczka Chucky powraca w niepokojącym i zabawnym zwiastunie serialu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP