Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 152 - STRESZCZENIE. Rozprawa Koźmy przybiera zaskakuje obrót [02.08]

29.07.2021 08:21
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 152. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 152 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 152. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 152 – STRESZCZENIE

Streszczenie 152. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Dzięki interwencji Oksany, Kozakom udaje się pojmać Koźmę i Sorokę. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za swoje działania i kradzież. W trakcie rozprawy Fiodor wzywa Oksanę na świadka. Kobieta pod jego wpływem przyznaje się do winy. Co ciekawe – w tym samym momencie, gdy Oksana wyznaje swoją winę, Fiodor wstawia się za nią, a przy okazji oficjalnie oświadcza i przed sądem wyznaje, że weźmie z nią ślub.

Sprawnie przeprowadzone śledztwo zyskuje natomiast Sotnikowi poklask wśród mieszkańców i zebranych na sali osób. Rodzice Oksany również są niezwykle wdzięczni Fiodorowi. Gawryła zaś mocno przeżywa czyn córki. W ramach buntu chce opuścić stanicę. To zaś załamuje Wierę.

Stiepan wraz z matką wybiera się na grób Iłłariona. Niby przypadkowo dołącza do nich Gruszeńka. Stiepan nie wie, że Sofia specjalnie potajemnie tak się umówiła z dziewczyną. Czy wspólne opłakiwanie zmarłego zbliży parę do siebie?

W tym samym czasie do Ustiażyna powraca Marysia. Targają nią silne emocje, częściowo wywołane słowami i działaniami Serafima. Jak tym razem kobieta namiesza w życiu najbliższych jej osób?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix zapowiada nowy polski serial. Zobaczcie intrygujący teaser "Otwórz oczy" [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP