Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 153 - STRESZCZENIE. Gruszeńka udaje chorobę [03.08]

30.07.2021 11:17
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 153. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 153 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 153. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 153 – STRESZCZENIE

Streszczenie 153. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Olga lepiej poznaje Marysię i zaczyna dostrzegać jej niektóre pozytywne cechy charakteru. Liczy na to, że zaprzyjaźni się z kobietą.

Bułyga natomiast obmyśla plan opuszczenia miasta. W tym celu kryje się w powozie Anfisy. Dzięki elokwencji Fiodora i jego darowi przekonywania ojciec Oksany nie wyjeżdża jednak ze stanicy.

Tymczasem Gruszeńka udaje, że jest chora. Liczy, że w ten sposób uda jej się zostać ze Stiepanem, który będzie musiał się nią opiekować.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Brooklyn 9-9" powraca z ostatnim, finałowym, pożegnalnym sezonem! Zwiastun wyciśnie Wam łzy [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP