Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 181 - STRESZCZENIE. Olga odzyskuje pamięć [14.09]

13.09.2021 13:15
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 181. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 181 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 181. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 181 – STRESZCZENIE

Streszczenie 181. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia przebiera się za Bułygę. Chce w ten sposób zaszkodzić Galinie, która zostaje przesłuchana przez policję.

Alona decyduje się wyjechać z miasteczka. Ma już dość ciągłych oskarżeń i podejrzliwości męża. Zamierza udać się do domu ojca. Olga tymczasem zdradza lekarzowi, że powoli zaczyna odzyskiwać pamięć. Wracają do niej wspomnienia z czasu porwania. W tym samym czasie Gruszeńka, przechadzając się po mieście, spotyka grupę muzykantów. Postanawia się do nich przyłączyć.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "The Crown": wiemy, kto zagra książęta Williama i Harry'ego [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP