Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 182 - STRESZCZENIE. Kolewanow ucieka z miasta [15.09]

14.09.2021 13:23
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 182. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 182 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 182. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 182 – STRESZCZENIE

Streszczenie 182. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła zamierza policzyć się z kupcem. Skłoniły go do tego słowa, które miał wypowiedzieć Kolewanow. Dowiedział się o nich od Olgi. Kolewanow, świadomy konsekwencji swoich słów i gniewu Nikoły oraz widma trafienia do więzienia, decyduje się uciec z miasta.

W tym samym czasie Gruszeńka prosi muzykantów, by przekazali Tichonowi pożegnalną wiadomość od niej, gdyż ona też decyduje się wyjechać z miasteczka.

Koźma natomiast przesłuchuje Galinę i Lubaszę. Chce z ich pomocą stworzyć rysopis mordercy. Tego wieczoru pod domem Galiny ludzie znowu zauważają tajemniczą figurę. Czy to może być przestępca, którego wszyscy szukają?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Hawkeye": Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Kogo gra polski aktor?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP