Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 184 - STRESZCZENIE. Alona idzie do klasztoru? [17.09]

16.09.2021 14:40
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 184. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 184 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 184. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 184 – STRESZCZENIE

Streszczenie 184. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Bułyga oświadcza zaskoczonej Anfisie, że wedle kościelnej dokumentacji, są już małżeństwem. Kobieta jest tak zszokowana, że nie wie jak zareagować. Możliwy awans Gruszyna budzi zazdrość Siemianowa. Zamiast cieszyć się z sukcesu kolegi, zaczyna knuć przeciw niemu spisek. Tymczasem Alona wraca do domu ojca. Oznajmia mu, że postanowiła wstąpić do klasztoru.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Netflix: "Sex Education" w finałowym zwiastunie nowego sezonu [WIDEO, DATA PREMIERY]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP