Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 186 - STRESZCZENIE. Alona ostrzega Stiepana przed zemstą [21.09]

20.09.2021 10:19
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 186. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 186 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 186. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 186 – STRESZCZENIE

Streszczenie 186. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Koźma, próbując usprawiedliwić dziwne zachowanie Timofieja przed Lizą, mówi jej, że kolega bierze udział w pewnej sekretnej akcji. Kobieta jednak nie wierzy w te zaskakujące zapewnienia. W tym samym czasie Alona przestrzega Stiepana przed kontynuowaniem śledztwa. Obawia się, że poruszając tak ważną sprawę, naraża się na ew. atak bądź zemstę. Ignatij wreszcie dowiaduje się,że Kolewanow jest poszukiwany. Uznaje to za dobry objaw i postanawia wrócić do siebie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP