Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 187 - STRESZCZENIE. Marysia ucieka z domu [22.09]

21.09.2021 13:34
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 187. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 187 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 187. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 187 – STRESZCZENIE

Streszczenie 187. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia zdradza Stiepanowi informację o tym, co tak naprawdę łączy ją z Bułygą. Oczywiście kreuje się na ofiarę sytuacji. Następnie… ucieka z domu. Gruszyn, chcąc nie chcąc wyrusza więc na poszukiwania kobiety. Pomaga mu Koźma. W tym samym czasie Gruszeńka cieszy się, widząc, że Marysia niejako porzuciła męża. Wierzy, że w tych okolicznościach uda jej się wreszcie zdobyć jego serce. Ignatij otrzymuje zaś wiadomość od Kolewanowa. Kupiec chce się z nim potajemnie spotkać.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Pajęczyna": nowy serial z Joanną Kulig na Player.pl [DATA PREMIERY]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP