Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 188 - STRESZCZENIE. Gruszeńka wyjawia prawdę Stiepanowi [23.09]

22.09.2021 12:00
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 188. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 188 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 188. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 188 – STRESZCZENIE

Streszczenie 188. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Gruszeńka otwarcie przyznaje się Stiepanowi, co naprawdę sądzi o jego małżeństwie z Marysią. Czy dzięki temu uda jej się wreszcie zbliżyć emocjonalnie do mężczyzny?

Alona wraz z Ilją dowiadują się natomiast, że ktoś złożył donos na Gruszyna. W tym samym czasie Goriuchin przyrzeka Serafimowi, że pomoże mu odnaleźć jego wnuczkę. Ignatij lęka się spotkania z Kolewanowem. Strach jest tak duży, że finalnie wysyła Tita, zamiast porozmawiać z mężczyzną osobiście.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Pitch Perfect" doczeka się serialu. Kiedy premiera spin-offa komedii?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP