Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 189 - STRESZCZENIE. Zamach na Bułygę [24.09]

23.09.2021 11:40
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 189. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 189 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 189. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 189 – STRESZCZENIE

Streszczenie 189. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia zostaje poproszona przez Kolewanowa o dostarczenie mu jego papierów wartościowych. Ilja natomiast informuje Kuczniwa, że Olga wreszcie odzyskała pamięć. Kobieta wie już, jak doszło do jej uprowadzenia, więc w śledztwie może nastąpić przełom.

Lukierja i Anfisa decydują się skrępować Bułygę. Nie są jednak w stanie posunąć się do morderstwa, więc jedynie poważnie grożą mężczyźnie. W innej części miasteczka Maksymilian zabiera Serafima do stnaicy. Tam wreszcie dochodzi do ponownego spotkania mężczyzny z wnuczką. Radości i śmiechom nie ma końca.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  COVID-19: bohaterowie serialu „Family Guy” wyjaśniają działanie szczepionki na koronawirusa [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP