Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 190 - STRESZCZENIE. Gruszeńka poznaje prawdę o Fiodorze [27.09]

24.09.2021 09:17
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 190. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 190 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 190. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 190 – STRESZCZENIE

Streszczenie 190. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Alona cierpi. Ilja zdaje sobie z tego sprawę, dlatego proponuje żonie, by wynajęli osobne pokoje. Stiepan natomiast prosi Nikołę, aby ten został w domu Kolewanowa i tam oczekiwał na przyjazd posłańca z wiadomościami.

Karasik natomiast ofiarowuje Anfisie podarek. Następnie ustala z nią szczegóły współpracy. W tym czasie Gruszeńka dowiaduje się jakich okrucieństw dopuścił się w przeszłości Fiodor. Mimo przerażenia, nie odtrąca jednak brata.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP