Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 191 - STRESZCZENIE. Kolewanow strzela do Nikoły [28.09]

27.09.2021 10:50
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 191. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 191 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 191. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 191 – STRESZCZENIE

Streszczenie 191. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia odwiedza Kolewanowa, by odebrać od niego papiery wartościowe. Na miejscu spotyka jednak Nikołę. Przyszedł tam z polecania Stiepana, ale przed kobietą udaje, że to przypadek. Marysia przekazuje Kolewanowowi dokumenty. Wtedy ten wybiega, rzuca się na Nikołę i strzela do niego z pistoletu. Następnie zobowiązuje Marysię do utrzymania sprawy w sekrecie.

Oksana tymczasem wdaje się w kłótnię z ojcem. Chce skończyć żałobę, gdyż z jej powodu nie może wyjść za Fiedę. W innej części miasta Olga coraz bardziej niepokoi się o męża. Ogarniają ją złe przeczucia. Rusza na posterunek policji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Zbuntowani" od Netflixa w pierwszej zapowiedzi. Jak prezentuje się remake telenoweli? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP