Zamknij

"Kozacka miłość" – odcinek 2 - STRESZCZENIE. Stiepan obiecuje poślubić Marysię [1.12]

30.11.2020 16:19
kadr z serialu "Kozacka miłość"
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością.

W premierowym odcinku podczas przejażdżki bryczką dochodzi do groźnego wydarzenia. Kobieta o mały włos nie wypadła z powozu. Na szczęście z opresji uratował ją biedny szlachcic Stiepan Gruszin, który akurat podróżował drogą, aby dotrzeć do jej rodzinnej wioski. Marysia z marszu zakochuje się w mężczyźnie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Nie zważając na zdanie rodziny, konwenanse, czy inne przeciwności losu, kobieta pragnie być ze Stepanem już na zawsze. Czy tak jednak zechce nieubłagany los? Tego dowiecie się z serialu „Kozacka miłość”.

Zobacz także

„Kozacka miłość”, odc. 2 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 2. odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 2 – STRESZCZENIE

Streszczenie 2. Odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan odrzuca zaloty i wyznania miłości ze strony Marysi. Rozzłoszczona i zraniona dziewczyna postanawia się zemścić. Oznajmia ojcu i braciom, że mężczyzna ją skrzywdził. Jej ojciec, Grigorij, gotów jest od razu zabić sprawcę. Córka żąda jednak, by mężczyzna wymógł na Stiepanie obietnicę ślubu. Chcąc ujść z życiem, mężczyzna musi się zgodzić na nietypowe żądanie ojca dziewczyny, której uratował życie.

Sotnik pilnie przygotowuje wystawne wesele. Gdy Aliona, prawdziwa wybranka Stiepana dowiaduje się o planach ukochanego, postanawia rzucić się do jeziora.

W tym czasie Kolewanow podąża tropem uciekinierów.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Ranczo” na Netflix. Kiedy słynny polski serial zobaczymy na platformie? 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP