Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 200 - STRESZCZENIE. Stiepan tropi mordercę [12.10]

11.10.2021 10:11
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 200. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 200 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 200. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 200 – STRESZCZENIE

Streszczenie 200. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan po raz kolejny zajmuje się sprawą brutalnych morderstw w mieście. Klimat robi się posępny, gdyż zabójca ponownie grasuje. W międzyczasie rozkazuje Siemionowi obejrzeć rzekomy grób Gładysz, znaleziony w stepie.

W tym samym czasie Koźma zaczyna potajemnie śledzić Marysię. W trakcie tych działań zauważa, że kobieta ukrywa medalion na cmentarzu.

Siemionow zjawia się w karczmie i straszy właścicieli. Następnie tak kieruje przesłuchaniem, że Koźma zostaje uznany za winnego śmierci Gładysza i ma trafić do Konstantynowa jako aresztowany. Policjant cieszy się z perspektywy awansu. Ustińja natomiast walczy z wyrzutami sumienia.

Alona tymczasem zabieta Lizawietę i Timofieja do domu ojca. Tichn oferuje im pokój za pomoc w utrzymaniu domu. Olga jest zaś zaskoczona, gdy odkrywa, że Gruszyn nie opuścił miasta i dalej jest z żoną. Uświadamia sobie, że decyzja o rozwodzie Alony i Ilji mogła być przedwczesna.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  To już oficjalne: Sabrina pojawi się w "Riverdale". Co wiemy o jej udziale? [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP