Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 201 - STRESZCZENIE. Stiepan dokonuje "eksperymentu śledczego" [13.10]

12.10.2021 11:34
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 201. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 201 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 201 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 201 – STRESZCZENIE

Streszczenie 201. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Koźma podróżuje do miasta z Siemianowem. W trakcie drogi nieoczekiwanie Koźma nokautuje Siemianowa, czym pozbawia go przytomności. Następnie ucieka do stanicy, by ponownie spotkać się z Lubaszą. Ogłuszony policjant trafia zaś do zajazdu. Ustińja otacza go opieką. Gdy Prystaw odzyskuje siły każe wysłać wiadomość o napaści na posterunek. Ma zamiar wysłać list gończy za Koźmą.

W tym czasie na posterunku Stiepan dokonuje „eksperymentu śledczego”, przesłuchując dziewczynę od Anfisy. Mimo licznych oporów, bierze w nim udział także Marysia.

Goriuchin potajemnie odwiedza Olgę. Chce, aby ta pomogła mu skontaktować się z Gruszynem. Ma dla niego ważne wieści. Kobieta umawia spotkanie. W trakcie rozmowy zdenerwowany Stiepan prosi Goriuchina, by ten udał się do Ustiużyna i dowiedział, czy Alona jest bezpieczna. Pankow przez przypadek widzi ich rozmowę. Alona otrzymuje list.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game" Netflixa demoralizuje młodzież? Szkoły biją na alarm

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP