Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 202 - STRESZCZENIE. Kolewanow porywa Alonę [14.10]

13.10.2021 13:05
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 202. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 202 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 202 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 202 – STRESZCZENIE

Streszczenie 202. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Onufrienko zlokalizował kryjówkę Bułygi. Informuje o tym władze. Stiepan zatrzymuje Anfisę i Gładysza, którzy informują go jednak o tym, że szaleniec od dawna nie żyje. Ktoś tu kłamie.

Alona zaś potajemnie spotyka się z Kolewanowem. Kupiec prosi ją, aby wstawiła się za nim u Gruszyna. Gdy kobieta nie zgadza się na prośbę, Kolewanow… porywa ją.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game" najchętniej oglądaną produkcją Netflixa w dziejach! Koreański serial przebił wszystko

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP