Zamknij

"Kozacka miłość "- odcinek 203 - STRESZCZENIE. Stiepan podejrzewa Marysię o zbrodnię [15.10]

14.10.2021 12:12
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 203. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 203 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 203 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 203 – STRESZCZENIE

Streszczenie 203. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Stiepan wreszcie orientuje się, że jego żona jest uwikłana w zbrodnię. Kiedy dochodzi do tego wniosku, próbuje ją odnaleźć. Marysia natomiast próbując się przed nim ukryć, chce wyjechać do Ustiużyna. Koźma postanawia wywieźć ją jednak w step. Tam oświadcza jej, że zna całą prawdę. Informuje też, że jest je prawdziwym ojcem. W tym samym czasie Kolewanow wciąż więzi Alonę w swojej kryjówce. Siemionow zaś po raz kolejny zatrzymuje Koźmę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game": dlaczego serial Netflix odniósł sukces? Twórca wyjaśnia światowy fenomen

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP