Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 204 - STRESZCZENIE. Obława Ustiużyna [18.10]

15.10.2021 10:18
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 204. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 204 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 204 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 204 – STRESZCZENIE

Streszczenie 204. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Karczmarz decyduje się pomóc Koźmie w ucieczce przed obławą policji. W tym czasie Stiepan przybywa do Ustiużyna. Zarządza poszukiwania Alony. Nie wie bowiem, że to Kolewanow przetrzymuje kobietę u siebie. Na dodatek wysuwa pod jej adresem coraz bardziej przerażające groźby.

Fiodor natomiast próbuje namówić pozostałych Kozaków, aby ci zgodzili się, aby Wasilij dołączył do ich bandy. Marysia odwiedza grób Grigorija Sotnika. Zapłakana nad grobem, błaga zmarłego ojca, by ten udzielił jej wsparcia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Hawkeye": Piotr Adamczyk w pełnej krasie w nowym zwiastunie serialu Marvela [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP