Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 205 - STRESZCZENIE. Stiepan zdradził Alonę? [19.10]

18.10.2021 12:10
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 205. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 205 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 205 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 205 – STRESZCZENIE

Streszczenie 205. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Kolewanow uważa, że Stiepan zdradził Alonę. Gruszyn obwinia zaś Marysię za nagłe zaginięcie kobiety. Żona jednak stanowczo wszystkiemu zaprzecza i wypiera się swojego udziału. Tymczasem poszukiwania Alony nie przynoszą pożądanych rezultatów. Stiepan otrzymuje zaś tajemniczą wiadomość od Kolewanowa. Po tej wiadomości natychmiast rusza do Ustiażyna.

Koźma, podróżując drogą, natyka się na nieprzytomną Marysię. Zabiera ją do stanicy. W tym samym czasie Gruszyn znajduje ślady krwi na podłodze w opuszczonym domu.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game": ile zarobił największy hit Netflix? Kwota powala

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP