Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 206 - STRESZCZENIE. Marysia atakuje Gruszeńkę [20.10]

19.10.2021 08:57
"Kozacka miłość" - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 206. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 206 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 206 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 206 – STRESZCZENIE

Streszczenie 206. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Wasilij otrzymuje zgodę Kozaków, by dołączył do ich grupy. Mężczyzna niezmiernie się z tego powodu raduje. W tym samym czasie Marysia zaczyna odzyskiwać siły. Na tyle doszła do siebie, że atakuje Gruszeńkę, ubliża Koźmie, a następnie o własnych siłach wyjeżdża czym prędzej ze stanicy.

Młody pomocnik Kolewanowa twierdzi, że jego pracodawca wyjechał razem z dorożkarzem Trifonem. W mieście rozprzestrzeniają się pogłoski o rzekomej śmierci Alony. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Miłość w czasach wojny": o czym jest nowy serial TVP i ile ma odcinków? [FABUŁA, OBSADA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP