Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 207 - STRESZCZENIE. Tichon poważnie choruje [21.10]

20.10.2021 13:48
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 207. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 207 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 207 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 207 – STRESZCZENIE

Streszczenie 207. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Duniasza przybywa do stanicy, aby odwiedzić Wasilija. Gruszeńka poszukuje zaś Marysi. Pragnie udzielić siostrze wsparcia w trudnych chwilach. Oksana ma takie same zamiary. Która kobieta będzie większym oparciem dla Marysi?

Tichon jest ciężko chory. Liza i Olga zatajają przed nim złe wieści. Nie chcę, by jego stan pogorszył się jeszcze bardziej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Sabrina zawitała w Riverdale: zobaczcie zwiastun 6. sezonu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP