Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 208 - STRESZCZENIE. Karasik inwigiluje Anfisę [22.10]

21.10.2021 12:55
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 208. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 208 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 208 odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 208 – STRESZCZENIE

Streszczenie 208. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Marysia wzbrania się przed rozmową z Gruszeńką. Nakazuje jej odejść. Dziewczyna decyduje się więc wrócić do stanicy. Po drodze nieznajomy dorożkarz proponuje jej podwózkę. Gruszeńka już się zgadza, ale wtedy znienacka obok pojawia się Marysia, która nakazuje mężczyźnie odejść i zabiera przyrodnią siostrę z powrotem do siebie.

Karasik zbiera informacje o lokalu Anfisy. W tym samym czasie mieszkancy stanicy dowiadują się o śmierci Alony. Koźma winą za tę tragedię obarcza siebie i Marysię.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP