Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 209 - STRESZCZENIE. Siemionow szuka "haków" na Marysię [25.10]

22.10.2021 14:05
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 209. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 209 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 209. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 209 – STRESZCZENIE

Streszczenie 209. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Siemionow obarcza Marysię winą za śmierć Alony. Próbuje wyciągnąć od Gruszeńki sekrety jej przyrodniej siostry, żeby móc „mieć na nią haka”. Stara się także odnaleźć Swistunowa. Ten zaś jest nieuchwytny, gdyż właśnie zapryzjaźnił się z przyjezdnym aktorem, któremu przybyło ostatnio pieniędzy.

Marysia nie chce przyjąć pomocy od Oksany. W ferworze każe jej nawet opuścić swój dom. Stiepan zaś bezceremonialnie informuje Marysię o śmierci Alony. Po czym decyduje się ją porzucić. Czy tym razem dojdzie do rozwodu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Weekend 23-24 października: co obejrzeć w kinie i na VOD: Netflix, HBO GO, Apple TV+ i innych?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP