Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 210 - STRESZCZENIE. Marysia zaskoczona odejściem Stiepana [26.10]

25.10.2021 12:22
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 210. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 210 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 210. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 210 – STRESZCZENIE

Streszczenie 210. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco: 

Olga próbuje namówić Tichona, by ten przełożył swoją wizytę u córki. Nieskutecznie. Mężczyzna wymyka się z domu i udaje się do Konstantynowa. Lubasza musi tłumaczyć Galinie przyczyny nietypowego zachowania Koźmy. Ten ma tak bardzo niepokoić się o córkę, że zachowuje się w dziwaczny sposób. W tym czasie Oksana mówi Fiodorowi o dziwnym zachowaniu jego siostry.

Stiepan decyduje się przeprowadzić do Ustiużyna. Dowiadując się o planach męża, Marysia uświadamia sobie, że jej małżeństwo naprawdę się zakończyło. Nie tak dużym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie Sotnik decyduje się wyruszyć do miasta, by pocieszyć Marysię.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „The Office PL” okiem świeżaka: Polacy dawno tak pięknie nie śmiali się z samych siebie [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP