Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 211 - STRESZCZENIE. Koźma za kratkami [27.10]

26.10.2021 11:24
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 211. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 211 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 210. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 211 – STRESZCZENIE

Streszczenie 211. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Trwa obława na Tichona. W trakcie pościgu ma jednak miejsce wypadek, który uniemożliwia Oldze dalszą podróż. Fiodor obiecuje, że pomoże odnaleźć ojca Alony. W tym samym momencie ten dociera do Konstantynowa i mieszkania Ilji.

Lukierja namawia Goriuchina do kupna lokalu Anfisy. Ma plan, aby przerobić knajpkę na teatr. Podczas aresztowania, Koźma uprzedza Marysię, że weźmie na siebie całą odpowiedzialność.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "The Office PL" okiem fanki: Miłośnicy Michaela Scotta – nie lękajcie się! [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP