Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 212 - STRESZCZENIE. Tichon umiera? [28.10]

27.10.2021 12:38
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 212. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 212 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 212. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 212 – STRESZCZENIE

Streszczenie 212. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Tichon nieoczekiwanie umiera. Mieszkańcy miasteczka są zszokowani. Stiepan natomiast wciąż gromadzi dowody. Będąc zajęty, prosi Timofieja, aby ten zaopiekował się chłopcem, który jest pomocnikiem Kolewanowa.

Anikiejew sądzi, że dzięki zeznaniom Koźmy, uda się wreszcie zdemaskować Marysię i postawić jej zarzuty. Mężczyzna niewczy jednak plan policjantów, biorąc winę na siebie. W tym samym czasie Fiodor tłumaczy Marysi, że jego zdaniem informacja, że jest córką Koźmy, to kłamstwo.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Plotkara”: nowa oraz oryginalna wersja serialu już na HBO GO [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP