Zamknij

"Kozacka miłość - odcinek 228 - STRESZCZENIE. Gruszeńka rozpoczyna śledztwo [22.11]

19.11.2021 01:29
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 228. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja  TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 228 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 228. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 228 – STRESZCZENIE

Streszczenie 228. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Serafim zapewnia i zeznaje, że Marysia nie jest winna śmierci Warwawy. Ataman zaczyna przypuszczać, że Stiepan celowo przeciąga dochodzenie, by dłużej przetrzymywać byłą żonę w areszcie. Aby przyspieszyć działania mężczyzny, grozi mu, że wkrótce doprowadzi do samosądu Marysi.

W tym samym czasie adwokat próbuje zdekaskować Karasika, a Gruszeńka rozpoczyna własne śledztwo, aby oczyścić z zarzutów Goriuchina.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „ Pam & Tommy“: oficjalny zwiastun głośnego serialu o seks-skandalu Pameli Anderson [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP